Klub rodičů 13.1.2022

Klub rodičů

Milí rodiče,

chceme Vás pozvat k účasti na našem novém projektu, do kterého se naše škola zapojila.

Dovolte nám přiblížit vám, o co jde.

Hledáme několik rodičů z naší školy, kteří by chtěli pomoct založit na naší škole klub rodičů.

Hledáme někoho, kdo má zájem se po dobu 2 školních let co 2 měsíce sejít, pobavit se, něco nového se dozvědět, a vymyslet něco pro školu, děti i rodiče.  Cílem je více propojit rodinu a školu. Můžete společně  vymyslet, co by se ostatní rodiče taky rádi dozvěděli: můžeme pozvat odborníky z praxe, kteří vám mohou něco povědět o oblastech, které vás zajímají a jsou pro vás důležité. Jaké? Na to zkusíme přijít spolu. Možností je mnoho. Můžeme také vymyslet aktivity pro Vás společně s Vašimi dětmi – společné tvoření, hraní či sportování. Bude to fajn čas strávený společně.

Nikdy jste nic takového nedělali? Nevadí. Pokud Vás to jen trochu zaujalo, překonejte ostych a přijďte na naši informativní schůzku dne 24. 2. 2022  v 16,00 hodin. A pokud se rozhodnete do toho jít s námi, nenecháme Vás v tom bez pomoci. Máme k dispozici koordinátorku projektu z organizace Dohodneme se, z.s., která úzce spolupracuje s krajským úřadem na projektu OKAP II a je zkušená psycholožka.  Také máme v rámci projektu určité finance na občerstvení na setkáních a  organizační záležitosti a také finance na uspořádání 1 větší akce pro děti  v rámci školy (třeba Den dětí, Mikuláš, Valentýn  nebo jen tak Den pro ….)

Neváhejte, přijďte si s námi o tom popovídat. Určitě bude legrace a nudit se nebudeme.

Těší se na Vás

Zástupce školy, Eva Fichnová